Učenici 2. razreda sudjelovali su u promociji slikovnice “Lovro i inovacije” koja se održala u organizaciji Hrvatske zajednice inovatora i tvrtke PIP d.o.o. u dvorani Hrvatske zajednice tehničke kulture.
Vlasnik inovativne tvrtke specijalizirane za pčelarstvo gospodin Ivan Bračić izdao je novu slikovnicu koja je već 3. slikovnica uobličena u formi stripa i namijenjena mladima kako bi ih upoznali s poduzetništvom, inovatorstvom i promocijom rada poduzetnika. Gospodin Ivan Bračić, osnivač je PIP-a, savjetnik Uprave i poznati inovator, a ilustratorica slikovnice je Zrinka Ostović.
Učenici su postavljali brojna pitanja o pčelama na koja je autor strpljivo odgovarao, a ilustratorica nam je ispričala kako je slikovnica nastala. Događaju su prisustvovali i autorovi unuci koji su dio same priče koju su učenici već rado prihvatili i krenuli čitati.
Bilo je jako poučno te se veselimo budućoj suradnji s Hrvatskom zajednicom tehničke kulture.

Vijesti iz knjižniceVijesti iz škole