Dana 6. veljače 2024. naši učenici 6. b i 4. a, zajedno s učiteljicom Viktorijom Liščinski Brabec, obilježili su Dan sigurnijeg interneta. Raznim radionicama istaknuli smo važnost sigurnog i odgovornog ponašanja na mreži.
Učenici 6. b razgovarali su o videoigrama, prepoznajući pravila koja treba poštivati pri dijeljenju osobnih informacija u igrama. Isticali su posljedice neprimjerenog ponašanja i važnost razvijanja odgovornih navika tijekom igre.
Učenici 4. a kroz radionicu su otkrivali nove načine provođenja slobodnog vremena, osim pred ekranom. Ispisivali su sve raznolike aktivnosti koje ih vesele i čine ih sretnima. Zaključili su da bi više vremena trebali provoditi izvan virtualnog okruženja.
Učenici 2. a s učiteljem Nikolom Hadži-Veljkovićem izradili su plakate o pristojnom ponašanju na internetu, a učenici 5. a s knjižničarkom su se podsjetili kako pronaći pouzdane informacije na internetu.

 

 

Vijesti iz knjižniceVijesti iz školeIstaknute vijesti