Peti razredi

Petaši su sa svojim razrednicama bili na terenskoj nastavi u Demonstracijskom kabinetu Nikole Tesle gdje su se upoznali s izumima najvećeg znanstvenika u povijesti tehnološkog razvoja čovječanstva. Nakon znanosti uslijedilo je sportsko natjecanje u kuglanju.

Šesti razredi

Učenici 6. a i 6. b razreda jučer su bili na izletu na Krku. Uz posjet otočiću Košljunu i tamošnjem samostanu te muzeju s etnološkom i zoološkom zbirkom, a potom crkvi sv. Lucije u Jurandvoru i slušanjem predavanja o Bašćanskoj ploči, prisjetili su se starih i stekli nove spoznaje te su se odlično zabavili uz opušteno druženje i ponijeli sa sobom lijepe uspomene na zajednički cjelodnevni boravak izvan učionice.

Sedmi razredi

Učenici sedmih razreda su u pratnji razrednika u utorak 23. svibnja posjetili Vukomerić. Tamo su sudjelovali u radionici preživljavanja u šumi te radionici branja samoniklog bilja. Pri povratku u Zagreb svi su se zajedno podružili na Štefkama, gdje su naručili pizzu i ostatak dana uživali u prirodi.

Vijesti iz škole