8. izložba inovacija Ivanić-Grad I3G

U Ivanić-Gradu se 25. svibnja održala 8. Izložba inovacija Ivanić-Grad I3G na kojoj su nadareni mladi inovatori razmijenili ideje i iskustva te predstavili najnovije projekte i inovacije.

Naši učenici ostvarili su izvrsne razultate!

  • Pametna kada, učenici Franka Ramušćak, Priska Pia Pristaš, Leo Bokarica i mentor Nikola Hadži-Veljković – osvojena glavna nagrada i poziv na sudjelovanje na međunarodnoj izložbi inovacija ARCA 2023. koja će se održati od 12. do 14. listopada
  • Trepteće stopsvjetlo za stare automobile pri naglom kočenju, učenica Avani Battista Ilić i mentor Nikola Hadži-Veljković – osvojena srebrna medalja
  • Rječnik teško izgovorljivih izmišljenih riječi, učenici Avani Battista Ilić, Franka Ramušćak, Priska Pia Pristaš, Leo Bokarica, Lav Borucinsky,  Gabrijel Auguštin i mentori Nikola Hadži-Veljković i Mirela Stojan – osvojena srebrna medalja

Čestitamo našim učenicima na odličnim rezultatima i želimo im puno sreće u daljnjim natjecanjima!

Vijesti iz škole